Home > Produkty > Městský mobiliář > Zastávkové přístřešky

Zastávkový přístřešek Cubus

Moderní minimalistický design a kvalitní zpracování charakterizuje zastávkový přístřešek Cubus navržený v kombinaci hliníku, dřeva a skla. Krajní pole vyplňuje velkoformátové bezpečnostní sklo. Výrazným prvkem zastávkového přístřešku Cubus je dřevěná výplň s navazující lavičkou. 

Zastávkový přístřešek Klasik

Kvalitními materiály a precizním zpracováním vyniká zastávkový přístřešek Klasik. Obvodový rám a příčky jsou z kvalitních hliníkových profilů. Zadní i boční stěny vyplňuje bezpečnostní sklo. Zaoblená střecha je z polykarbonátu a nerezových profilů. Součástí zastávkového přístřešku je lavička a tabule pro jízdní řády.

Zastávkový přístřešek Quadra

Zastávkový přístřešek Quadra zaujme svým minimalistickým výrazem. Obvodový rám a příčky tvoří kvalitní hliníkové profily. Všechny stěny a plochou střechu vyplňuje bezpečnostní sklo. Zastávkový přístřešek Quadra lze doplnit reklamními panely City Light. 

Zastávkový přístřešek Tribune

Ideálním řešením na tramvajové ostrůvky a úzké chodníky je zastávkový přístřešek Tribune. Velmi praktická konstrukce bez bočnic z kvalitních eloxovaných hliníkových profilů je vyplněná bezpečnostním sklem. Plochá střecha je z polykarbonátových desek. Integrovaná lavička je po celé délce zastávkového přístřešku Tribune upevněná přímo na konstrukci.

Zastávkový přístřešek Quadra Solar

Zastávkový přístřešek Quadra Solar je téměř shodný s modelem Quadra + navíc obsahuje nezávislé osvětlení napájené ze solárního panelu. 

Rádi vám odpovíme na všechny vaše dotazy.

NAPIŠTE NÁM

DĚLICÍ STĚNY

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

KONTAKT

T:  386 721 114
M: 731 792 335
mobiliar@tse.cz

© TSE CB 2019