Home > Produkty > Městský mobiliář > Zastávkové přístřešky

Zastávkový přístřešek Cubus

Moderní minimalistický design a kvalitní zpracování charakterizuje zastávkový přístřešek Cubus navržený v kombinaci hliníku, dřeva a skla. Krajní pole vyplňuje velkoformátové bezpečnostní sklo. Výrazným prvkem zastávkového přístřešku Cubus je dřevěná výplň s navazující lavičkou. 

Zastávkový přístřešek Tribune

Ideálním řešením na tramvajové ostrůvky a úzké chodníky je zastávkový přístřešek Tribune. Velmi praktická konstrukce bez bočnic z kvalitních eloxovaných hliníkových profilů je vyplněná bezpečnostním sklem. Plochá střecha je z polykarbonátových desek. Integrovaná lavička je po celé délce zastávkového přístřešku Tribune upevněná přímo na konstrukci.

Zastávkový přístřešek Quadra Solar

Zastávkový přístřešek Quadra Solar je téměř shodný s modelem Quadra + navíc obsahuje nezávislé osvětlení napájené ze solárního panelu. 

Mobilní zastávkový přístřešek Citus

Přístřešek Citus vyvinula naše společnost na základě požadavků našich zákazníků co nejvíce zjednodušit instalaci zastávkových přístřešků. Naše řešení pomůže všude tam, kde není možné či vhodné instalovat pevnou zastávku. Je to řešení v případech, kdy je problém s provedením stavebních prací, se zaměřením inženýrských sítí nebo jde pouze o dočasné řešení. 

Zastávkový přístřešek Quadra

Zastávkový přístřešek Quadra zaujme svým minimalistickým výrazem. Obvodový rám a příčky tvoří kvalitní hliníkové profily. Všechny stěny a plochou střechu vyplňuje bezpečnostní sklo. Zastávkový přístřešek Quadra lze doplnit reklamními panely City Light. 

Zastávkový přístřešek Klasik

Kvalitními materiály a precizním zpracováním vyniká zastávkový přístřešek Klasik. Obvodový rám a příčky jsou z kvalitních hliníkových profilů. Zadní i boční stěny vyplňuje bezpečnostní sklo. Zaoblená střecha je z polykarbonátu a nerezových profilů. Součástí zastávkového přístřešku je lavička a tabule pro jízdní řády.

Rádi vám odpovíme na všechny vaše dotazy.

NAPIŠTE NÁM

DĚLICÍ STĚNY

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

KONTAKT

T:  386 721 114
M: 731 792 335
mobiliar@tse.cz

© TSE CB 2019