MĚSTSKÝ MOBILIÁŘ

Button 1 default text
Button 2 default text

VYLEPŠETE SVŮJ MĚSTSKÝ PROSTOR

Všechna náměstí, ulice, tržiště, chodníky, veřejná zeleň, parky a další prostory přístupné každému bez omezení vám snadno vylepšíme bezúdržbovým městským mobiliářem z osvědčených hliníkových profilů. Stačí si jen vybrat.

AUTOBUSOVÉ ZASTÁVKY

Autobusové zastávky vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, proto jsou odolné vůči vandalismu a klimatickým podmínkám. Všechny naše autobusové zastávky lze rychle a jednoduše ukotvit na požadované místo.

OZNAČNÍKY

Naše označníky zastávek představují nejlepší místo pro umístění názvu zastávky, výpisu linek a jízdního řádu. Vyberte si elektronický označník a nebo jeho klasickou verzi. 

REKLAMNÍ PANELY CITY LIGHT 

Výhodou našich reklamních city light panelů je dlouhodobá odolnost proti povětrnostním vlivům a kompaktní konstrukce. Hlavní konstrukčním prvkem jsou hliníkové profily s eloxovaným povrchem. City light panel je osazen 6 mm tlustým bezpečnostním sklem RESTEX a stříškou z nerezového plechu. 

INFORMAČNÍ TABULE

Náš systém informačních tabulí z kvalitních eloxovaných hliníkových profilů vám nabízí bezúdržbovost, povrchovou i barevnou stálost a spolehlivost. Přesvědčte se.

LAVIČKY

Elegantní ucelená řada laviček s moderním minimalistickým designem, vyniká variabilitou a kvalitním zpracováním. Kombinací materiálů jako je hliník a dřevo je docíleno jedinečného výrazu. Základním principem jsou nosné hliníkové rámy, které jsou pro každou variantu originálně vytvarovány. Lavička je vhodná pro použití ve velkých aglomeracích i v menších obcích.

DĚLICÍ STĚNY

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

KONTAKT

T:  386 721 114
M: 731 792 335
mobiliar@tse.cz

© TSE CB 2018